Nuotolinė psichoterapija

Susiklosčius sudėtingai situacijai dėl COVID-19 pandemijos, nebėra galimybės susitikti gyvam pokalbiui. Tačiau tai nereiškia, kad reikia nutraukti ar atidėti terapiją. Vis daugiau žmonių ryžtasi nuotoliniam konsultavimui ir džiaugiasi progresu. Nuotolinė psichoterapija – tai paprastas, patogus ir saugus būdas tęsti gydymą, gauti palaikymą sunkiu metu ar tiesiog su terapeuto pagalba gilintis į savo vidinį pasaulį.

Nuotolinę psichoterapiją pradėjau tekti prieš daugiau kaip 10 metų. Iš pradžių šia paslauga dažniausiai naudojosi užsienio šalyse gyvenantys lietuviai. Jiems tai – galimybė gauti profesionalias terapeuto paslaugas jų gimtąja kalba. Pastaruoju metu nuotolinė psichoterapija smarkiai išpopuliarėjo, ja naudojasi vis daugiau žmonių. Mano ilgametė patirtis leidžia džiaugtis puikiais nuotolinės psichoterapijos rezultatais.

Nuotoliniai susitikimai su terapeutu vyksta lygiai taip pat, kaip įprastas psichoterapijos seansas. Galima susitikti tiek individualiam pokalbiui, tiek grupiniam seansui. Pokalbiams naudojama patogi ir lengvai įvaldoma Zoom programa. Jei žmogus naudotis šia programa nemoka, kartu išsiaiškiname, kaip tai padaryti. Visas technologijas galima įvaldyti ir jomis sėkmingai naudotis, tereikia šiek tiek laiko ir pasiryžimo.

Kalbantis užtikrinama saugi, konfidenciali aplinka. Kai kuriems žmonėms atsipalaiduoti nuotolinio seanso metu net lengviau, nei per susitikimą kabinete. Tai lemia buvimas sau įprastoje aplinkoje.

Nuotolinės psichoterapijos metu labai svarbu, kad žmogus rastų ramia, nuošalią vietą, nebūtų trukdomas namiškių. Svarbu ir pačiam nusiteikti seanso metu neužsiimti pašaliniais reikalais, nežvilgčioti į telefoną ir pan.

Seanso metu taikomi tie patys metodai, suteikiama visa pagalba, lyg būtumėte psichologo kabinete. Darbas su žmogaus vidine būsena reikalauja kantrybės ir nuoseklumo, todėl rekomenduojama nuotolinę psichoterapiją tęsti mažiausiai 1 metus, o kartais ir 3-4 metus.

„Nuotolinės psichoterapijos metu užtikrinama saugi, konfidenciali aplinka. O įprasta žmonėms aplinka leidžia lengviau atsipalaiduoti.“

Adresas

Kaunas, Gedimino g. 43,
2 aukštas, 3 kabinetas

Telefono Nr.

+370 689 42151

El. paštas

salniene.lina@gmail.com

Sekite mus