Grupinė psichoterapija

Šios terapijos metu sukuriama saugi, tolerantiška ir geranoriška aplinka. Grupės nariai užsiėmimų metu ne tik sprendžia savo asmenines problemas, bet ir mokosi komunikuoti, atsiverti, pasitikėti bei palaikyti vieni kitus. Atradimai, kuriuos teikia grupinė psichoterapija, duoda didžiulės naudos kasdieniame gyvenime. Tampa lengviau spręsti konfliktus, susikalbėti su aplinkiniais, suprasti artimuosius. Bendrystė ir supratimas, kurį jaučia žmogus grupinės psichoterapijos metu, padeda priimti save.

Paprastai grupinė terapija vyksta nedidelėse grupėse – po 5-9 žmones. Padedami terapeuto grupės nariai gilinasi į jiems aktualias problemas. Tokio būdu gali būti sprendžiami įvairūs sunkumai – baimės, nerimas, depresija.
Prieš grupinę psichoterapiją naujas grupės narys susitinka su terapeutu ir kartu nusprendžia, ar toks pagalbos būdas jam tinkamas. Kartais reikia 2-4 individualių susitikimų, skirtų pasiruošti grupinei terapijai. Taip užtikrinama, kad terapija atitiks žmogaus lūkesčius, o jis sėkmingai įsilies ir adaptuosis grupėje.

Kaip ir kiekviena terapija, kurios metu siekiama vidinių žmogaus pokyčių, grupinė psichoterapija reikalauja laiko. Mūsų asmenybė, įpročiai, nuostatos susiformuoja ne per dieną ar savaitę. Todėl norint tai pakeisti, reikės kantrybės ir nuoseklaus darbo. Rekomenduojama grupinę psichoterapiją lankyti nuo 1 iki 4 metų, o kartais ir ilgiau.

Susitikimai vyksta 1 kartą per savaitę po 90 min. Šiuo metu grupė vyksta pirmadieniais – 18:00 – 19:30 zoom platformoje – karantino metu, o pasibaigus karantinui grįšime į kabinetą esantį, adresu Laisvės al. 101a, Kaunas.

Grupinė psichoterapija – tai stiprus gydantis ir gyvenimą keičiantis patyrimas.

Adresas

Kaunas, Gedimino g. 43,
2 aukštas, 3 kabinetas

Telefono Nr.

+370 689 42151

El. paštas

salniene.lina@gmail.com

Sekite mus